Кременчук-2019
3 – 10 квітня 2019 (Берлін, Німеччина)

Для чого потрібен наш проект?
Розвиток ромського молодіжного руху – комплексний та тривалий процес. Саме тому ми ставили перед собою основною ціллю зміцнення знань та навичоки ромської молоді, що дали б їм можливість здійснювати адвокаційну діяльність, формулювати політичні повідомлення, а відтак – брати участь у прийнятті рішень та формуванні політик, що прямо чи опосередковано впливають на становище ромської молоді та громади вцілому.
Кременчук 2019
Нашу роботу ми розпочали з тренінгу у м. Кременчук. Говорили проправа людини, необхідність громадського активізму та розвитку ромського молодіжного руху. Знайомились із ключовими постатями міжнародного ромського молодіжного руху.
Стереотипи оточують нас все життя. Вони засіли не лише в суспільстві, а й глибоко в наших головах. Разом ми навчимось викорінювати токсичні упередження. Адже кожен з нас – stereo-breaker! Приєднуйся до нашої команди активної ромської молоді! We will break your stereotype! Прем’єра нашого блокбастеру «Stereo breaker» відбулася на Форумі ромської молоді у м. Київі.
Можна безкінечно спостерігати за трьома речами: як біжить вода, горить вогонь і як учасники тренінгу виконують творче завдання.
Адля цього ми шукали спільні символи, які нас об’єднують та особливі риси, завдяки яким ми лишаємось унікальними та неповторними.
Попередній
Далі
Херсон 2019
Наступна зупинка – Херсон. Знову збираємо молодь, говоримо про активізм, досягнення та перешкоди. А також намагалися розібратися з роллю особистості у змінотворчиха процесах. А для цього – мовою мистецтва шукали відповідь на питання – хто такі ромські герої і які риси їм притаманні.
Дніпро 2020
Місце ромського молодіжного руху в глобальних процесах, боротьба зі стереотипами та мовою ворожнечі стали фокусом нашого освітнього заходу у м. Дніпро.
Комунікація із макросуспільством, а також способи саморепрезентації відіграють значну роль в сучасних процесах глобалізації. Саме тому значну увагу в в обговореннях ми присвятили темі медіа, їх місцю та значенню у формуванні образу ромської громади.
Попередній
Далі
Попередній
Далі