Медіа

2022

Інформаційна платформа "Жянес?"

“Жянес?” — це сучасна медіа-платформа організації АРКА для налагодження діалогу, підтримки та солідарності в Україні та за її межами. Це простір вільний від стереотипів та упереджень. Тут звучать голоси тих, хто часто залишається непочутим у сучасному українському медіапросторі. Вони розповідають історії опору, подолання та боротьби за свої цінності та ідентичність.

2021

Медіа лабораторія "Жянес?"

Медіа-тренінг “Жянес?” – частина довготривалої комплексної ініціативи зі створення Ромської молодіжної інформаційної платформи.

Влітку 2021 р. ми зібрали 15 молодих людей у мальовничому місці, аби протягом трьох днів разом  відточити свої знання та навички роботи у сфері медіа, а також над концептом створення першої в Україні молодіжної ромської інформаційної платформи. 

2020

Пілотна ініціатива "Інформаційна платформа "Жянес?"

Стереотипи та прояви дискримінації досі лишаються реаліями ромського життя. Це спричинено браком у публідному доступі інформації про реалії життя та культури ромів. Ромська громада не має достатньої кількості ефективних каналів комунікації, які можна було б використовувати для висловлення своєї позиції та реагування на випадки дискримінації. 

Саме з такою метою ми сворили першу в Україні ромську молодіжну інформаційну платформу, яка в перспективі мала стати простором, навколо якого активна молодь могла б об’єднатися для створення реалістичного позитивного іміджу ромської громади.