"Жянес?"

це сучасна медіа-платформа організації АРКА для налагодження діалогу, підтримки та солідарності в Україні та за її межами. Це простір вільний від стереотипів та упереджень. Тут звучать голоси тих, хто часто залишається непочутим у сучасному українському медіапросторі. Вони розповідають історії опору, подолання та боротьби за свої цінності та ідентичність.

"Жянес?"

з ромської мови перекладається як питання «Знаєш?». Тут ми ділимося знаннями та розповідаємо про історію ромів та участь ромської молоді в громадянському активізмі, культурному, політичному та економічному житті. Молоді роми сьогодні — це рушійна сила ромської спільноти та української молоді, яка займає активну громадську позицію.

"Жянес?"

це платформа про співтворчість, співучасть та співпрацю. Ми запрошуємо ромів і не ромів обговорювати виклики сьогодення та знаходити спільні рішення для складних та суперечливих питань.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Цікаво?

Переходьте на сторінку інформаційної платформи
"Жянес?"

Твоїм помічником на платформі буде друг ромського народу – птах Додоро

А чи знаєш ти, що Додоро це птах з підродини дронтових, представники якого припинили своє існування через необережне і безвідповідальне вторгнення людини в середовище їхнього проживання?

Сьогодні Додоро живе лише в цифровому світі, нагадуючи людям своїм прикладом, що толерантність і взаємоповага — запорука гармонійного буття. На платформі “Жянес?” він допомагає розповідати історії активістів та людей, небайдужих до ромської культури.