Гуманітарний фонд АРКИ

Діє від 26.02.2022

Поряд з перших днів війни

З початком масового військового вторгнення в Україну було повністю зруйновано наше життя, домівки та можливості працювати над нашими проектами. Члени нашої команди проживали в різних регіонах країни, тому особисто відчули на собі різні прояви та наслідки військової ситуації, з якою стикаються й інші громадяни нашої країни. Це втеча з місць ведення вуличних боїв, бомбардування, переховування в бомбосховищах, евакуація, гуманітарна криза тощо. 

В той же час, становище ромської спільноти, яка є однією з основних цільових груп, з якими ми  працюємо, ускладнюється цілим рядом обтяжуючих факторів. Це високий рівень бідності, низький рівень освіти, побутова дискримінація тощо. 

В таких екстрених умовах нам довелося сфокусувати нашу діяльність на надання гуманітарної підтримки та порятунок найбільш вразливих категорій суспільства від наслідків військових дій.

Напрямки гуманітарної діяльності

У нинішніх обставинах повномасштабної війни в Україні команда МГО “АРКА” працює у кількох напрямках:

– надання фінансової підтримки ромським та неромським сім’ям, які опинилися у скрутному становищі через бойові дії в різних куточках України, для придбання продуктів харчування, ліків та основних засобів гігієни;


– координація, фінансування та організація процесу евакуації цивільного населення, зокрема жінок і дітей та людей похилого віку, зокрема, ромів, які пережили геноцид;


– збір, закупівля гуманітарної допомоги для прифронтових міст і відправкао пакунків до гарячих точок; 

– підтримка підрозділів Збройних сил України, в яких проходять службу представники ромської громади.

Фандрейзингові ініціативи

Підтримати гуманітану діяльність АРКИ можна грошовим переказом на один із рахунків організації. Ми маємо можливість отримувати пожертви на рахунки у гривні, євро та доларах. 

Найменування організації: ГО АРКА
Код отримувача: 42142139
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA323052990000026004015020621
Валюта: UAH

 

Beneficiary IBAN 
UA913052990000026005005018534
Receiver
Youth Agency for the Advocacy of Roma culture “ARCA”, UA, 39601, Poltava reg., Kremenchug, Pidhirna str., 14
Account with Institution
Bank
JSC CB “PRIVATBANK”
City
1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT Code
PBANUA2X
Beneficiary IBAN 
UA653052990000026007045029688
Receiver
АРКА ГО
Organization adress 
UA, 39601, Poltava reg., Kremenchug, Pidhirna str., 14
Bank
JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
 
SWIFT Code
PBANUA2X

 

Support Roma Holocaust survivors in Ukraine

Щодня завдяки пожертвам ми можемо допомогти багатьом людям похилого віку, які пережили нацистські переслідування в Україні в роки Другої світової війни. Нині, у зв’язку із війною, вони знову опинилися в життєво небезпечній ситуації.

За останні 2 місяці ми вже підтримали понад 80 українських ромів, які пережили геноцид. Однак, ми продовжуємо збір пожертвувань, аби надати підтримку якомога більшій кількості переживших.

Наші партнери з Міжнародної Ромської молодіжної Мережі “TernYpe” запустили фандрейзингову кампанію на підтримку ромських дітей та молоді, які постраждали внасладок військових дій на території України. 

ERRC – Європейський Правозахисний Ромський Центр – запустив кампанію для збору пожертви на підтримку ромів з України: як тих, хто потрапив у пастку всередині країни, так і тих, хто намагається відновити своє життя деінде. Зібрані фонди будуть направлені на допомогу людям, які втікають від війни та стикаються з проявами дискримінації. 

Ця благодійна кампанія спрямована на надання гуманітарної допомоги ромам та іншим найбільш вразливим жертвам війни з Росією. Його координує Європейський ромський інститут мистецтва і культури (ERIAC) у Берліні у партнерстві з АРКОЮ, яка здійснює підтримку найбільш вразливих сімей місцевому рівні.

Наші колеги із Румунії, які представляють ромський феміністичний театр “Guivlipen”, відкрили рахунок для збору пожертв, які роблять глядачі їхніх вистав на підтримку ромів, які постраждали внаслідок війни в Україні. 

Підтримуємо тут і зараз

Слідкуйте більше на наших сторінках у соціальних мережах