Діаспора

Дні Ромського Кіно в Україні

10-17 грудня відбудеться перший онлайн фестиваль «Дні Ромського Кіно в Україні», протягом якого у вас буде можливість щовечора дивитись фільм на ромську тематику.
В рамках фестивалю відбудеться знайомство української аудиторії з сучасними фільмами, що висвітлюють ромську культуру та історію з нових боків, осмислюють досвід трагічного минулого, пропонуючи нові бачення майбутнього, яке нам всім ще слід побудувати.
🎬 Відібрані фільми розподілені за такими тематичними групами:
1. Нерозказані історії наших предків – ромське рабство в Румунії.
2. Забуті страждання. Ромська пам’ять про геноцид під час нацистської окупації.
3. Ромське уявлення про майбутнє, де панує добробут.
Щоб долучитись та отримати всю необхідну інформацію для перегляду фільмів під час фестивалю «Дні Ромського КІно» – обов’язково зареєструйтесь за посиланням нижче👇🏽
Також підписуйтесь на сторінку нашої події та на сторінки Чіріклі в Facebook та Instagram, щоб не пропустити всі новини про фестиваль, дізнатись більше про фільми та дискусії в рамках фестивалю, а також бути в курсі про детальний розклад показів.
Дні Ромського Кіно — ініціатива, яку Ромський жіночий фонд “Чіріклі” реалізовує у партнерстві із SODI (Німеччина) і Romedia Foundation (Угорщина) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *