Культура

Конкурс для ромських митців, які перебувають в небезпеці

Ми запрошуємо РОМСЬКИХ митців та працівників культури з України подавати заявки на підтримку! Відібрані кандидати матимуть змогу отримати досвід співпраці із Європейським інститутом ромського мистецтва та культури (ERIAC) спільно з МГО АРКА та новими партнерами «Митці в небезпеці» (“Artists at Risk” / AR).

Ви ромський/а митець/киня чи культурний/а діяч/ка з України? Вам терміново потрібна допомога для продовження професійної діяльності?

В рамках програми ви зможете розраховувати на:

– 3-місячну допомогу на проживання;

– проходження мистецьких резиденцій за підтримки організації «Митці в небезпеці» (“Artists at Risk” / AR-Network)

Заявки приймаються за посиланням: https://tinyurl.com/mvf98s3u. Усі наші форми також можна знайти на головній сторінці: www.artistsatrisk.org

Процес подачі заявок:

Заявки приймаються за посиланням: https://tinyurl.com/mvf98s3u. Будь ласка, заповніть та подайте заявку за допомогою цієї форми. Обов’язково зазначте, що заявка стосується конкурсу митців з України. У формі потрібно заповнити всі обов’язкові поля (із зірочкою) і завантажити необхідні документи. Вам НЕ ПОТРІБНО РЕЄСТРУВАТИСЯ, АБИ РЕДАГУВАТИ ЦЮ ФОРМУ. Лише заповніть порожні поля! Ви можете подати заявку українською чи англійською мовами. Втім, ми заохочуємо заповнювати анкету англійською, що дозволить суттєво зекономити час та ресурси, оскільки всі заявки мають бути перекладені англійською мовою для журі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що ця форма потребує входу за допомогою облікового запису електронної пошти Google. Це НЕОБХІДНО, оскільки форма завантажує вкладені файли на Google Диск, і ви зможете змінити свою відповідь пізніше. Якщо у вас його немає або ви хочете використовувати новий анонімний обліковий запис gmail з міркувань безпеки, тоді дуже легко зареєструвати новий обліковий запис на www.gmail.com.

Найкращий спосіб отримати нашу допомогу – це заповнити форму, посилання на яку наведено вище. Однак, якщо у вас виникнуть труднощі, будь ласка, не зволікайте зв’язатися з нами за електронною адресою: ukraine-applications@artistsatrisk.org Додаткова інформація: Зв’яжіться з ukraine-applications@artistsatrisk.org, якщо у вас виникнуть додаткові запитання чи сумніви. Усі наші форми також можна знайти на головній сторінці: www.artistsatrisk.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *