Театр, щоб почути одне одного

2 квітня 2017 р.,  Київ, Україна

В рамках даної мистецької ініціативи нам вдалося зібрати ромську молодь з усієї України, аби разом поговорити про власну ідентичність, проблеми та виклики, з якими вони стикаються у повсякденному житті – як всередині громади, так і в суспільстві загалом.

Вперше в Україні ромська молодь змогла познайомитися з методом плейбек-театру та стати учасниками перформансу. В якості партнерів заходу виступили наші друзі та колеги із Київського плейбек-театру “Вне времени”, які на практиці змогли донести учасникам заходу принципами роботи та техніки плейбек-театру.

Це заклало основу для подальшої роботи та майбутніх спільних проектів з київським плейбек-театром  “Вне врємени”.

Після перформансу обговорювали роль театру в правозахисному активізмі та налагодженні діалогу в складних конфліктних ситуаціях, обговорювали перспективи та можливі форми співпраці ромських активістів / к з Театром (зокрема в рамках Фестивалю “Арт-Плейбек. Разом”), запланували спільні ініціативи.

Після вистави...

Також в рамках заходу відбулася зустріч з представникими офісу Amnesty International Ukraine, однієї з найбільших міжнародних правозахисних організацій.

Ромська тема вже не один рік є важливим напрямком в роботі Amnesty International в Словаччині, Польщі, Чехії та ін. країнах. Цього року український офіс також приступає до роботи з даною темою. А це означає, що у нас є можливість спільними зусиллями зробити цей контент якісним, з урахуванням українського історичного і культурного контексту, а також спираючись на досвід про / ромських активістів / к.

© 2022, Молодіжна Агенція з Адвокації ромської культури “АРКА”. Всі права захищені.

Передрук та інше використання матеріалів дозволяється за умови посилання на джерело та розміщення гіперпосилання на веб-сайт.

Контакти

Пн. - Пт.: 10.00 - 18.00

Напрямки діяльності

Молодіжна робота

Аналітика та дослідження

Культура 

Освіта

Історія

Медіа

Волонтерство

Гуманітарна допомога