Активізм

Як роми долучилися до збору коштів для автомобіля

Під час російської агресії в Україні, українці та роми не перестають гуртуватись та продовжують робити все для того, щоби перемога була ще ближчою. Відтак роми активно включаються  в процес та не перестають волонтерити й поповнювати лави ЗСУ.

Олексій Панченко – один з бійців Збройних Сил України. Він ром за походженням, але каже, щр це аж ніяк не впливає на те, щоб від 24 лютого взяти до рук зброю та стати на захист своєї країни. Олексій служить в українській армії від початку повномасштабного російського вторгнення. Крім служби в армії, ромський військовий долучається до волонтерства. Нещодавно Олексій Панченко ініціював збір коштів для автомобіля, який служитиме для українських бійців знищувати ворога.

Позашляховики – одна з важливих елементів боротьби проти російських окупантів. Тому є необхідною складовою для українського війська. Олексій Панченко каже, що його приналежність до ромської національності аж ніяк не впливає на його службу з побратимами та обов’язок захищати українські землі від російських загарбників.

В армії всі рівні. Немає різниці хто ти і до якої національності належиш”, — підсумовує Олексій Панченко.

Читайте також: “Не танком єдиним: як ромська молодь передала автомобіль для ЗСУ

Фото: nzl.theukrainians.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − two =