Open Call для мистецьких центрів, культурних інституцій та арт резиденцій!

open call

Приєднуйтесь до мережі хостингових інституцій “Artists at Risk” (AR) в Україні! Artists at Risk” (AR) надає прихисток українським митцям у безпечних локаціях в Україні з серпня 2022 року. Ми також надаємо підтримку інституціям в створенні нових арт резиденцій. Цей open call спрямований на розвиток мережі ХОСТИНГОВИХ інституцій НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. Запрошуємо існуючі/новостворені культурні інституції, ГО та мистецькі приватні ініціативи долучитися до мережі “Artists at Risk” (AR). Наразі понад 590 хостингових інституцій зголосилися допомагати митцям з України в партнерстві з AR, однак більшість з цих інституцій розташовано за кордоном. До мережі AR в Україні у 2022 році приєдналися такі арт резиденції, як Bakota Hub, Creative Rural Hub та UnderCover Residence. 

Приєднуйтесь в знак солідарності! Станьте членом мережі AR в Україні!

Чому потрібна ваша допомога? Понад 2100 українських митців та менеджерів культури, що перебувають в зоні ризику, подали заявки до “Artists at Risk” (AR). Більше ніж 1700 з заявників все ще чекають на можливість потрапити на арт резиденцію. Багато з них хочуть залишитися в Україні. Саме тому ви нам потрібні!

Хостингові інституції зобов’язуються забезпечити:

“Artists at Risk” (AR) пропонує:

Хостингові інституції мережі “AR-Україна” можуть подати заявку на покриття витрат на координування арт резиденцій. Будь ласка, зауважте, що хостингові інституції “Artists at Risk” (AR) мають гарантувати:

Всі хостингові інституції стають частиною міжнародної мережі “Artists at Risk (AR) та її діяльності. Це колаборації резидентів AR, створення спільних мистецьких проєктів, кампанії, прес-конференції та багато інших активностей! Ви зацікавлені стати хостинговою інституцією AR? Щоб подати свою заявку та дізнатися більше, будь ласка, заповніть дану форму! Заповнення заявки не гарантує 100% участі. Це свідчить про те, що ви зацікавлені!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd39lgxroBzqRPsqNNZcMQhYEEn5uCXwaYk-q2eGQI5YAQL9g/viewform 

Ми почнемо з онлайн-зустрічі для всіх заявників. Далі AR зв’яжеться з вами, щоб запропонувати митців для пілотної резиденції. Ви самі вирішуєте, чи хочете ви зробити наступний крок і прийняти у себе резидентів AR. Спробуйте!

Щоб дізнатися більше про AR та міжнародну мережу партнерів, відвідайте наш сайт: www.artistsatrisk.org або сторінки в соціальних мережах. Посилання шукайте нижче. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами за адресою: ukraine-hosting@artistsatrisk.org ARTISTS at RISK (AR) — це некомерційна організація, що займається питаннями прав людини та мистецтва, і працює в усьому світі з 2013 року. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України понад 500 хостингових інституцій з усієї Європи підписали партнерство з AR, щоб допомагати українським митцям та мисткиням. Детальніше тут: http://artistsatrisk.org/about/