Активізм

Гирьовий спорт

Ділимось результатами одного з проектів переможців в рамках Форуму ромської молоді 2019.

Авторы проекту Ізаура Дріма та Федор Думініка  висловлюють свою подяку. 🙏Дякуємо всім тим, хто допомагав нам і завдяки кому ця ідея була реалізована, а зокрема ромській громадянській організації ТЕРНІПЕ і Міжнародний фонд “Відродження”.

🗣️Основною задачею нашого проекту було долучити ромську молодь Миколаєва до спортивного життя міста і зробити крок до зміни стереотипах про ромів в позитивну сторону.

👣Тепер розповімо вам, що ж ми робили для досягнення поставлених цілей! . 🎯Перше, звичайно ж ми взяли в проект бажаючих ромських і українських хлопців, перед якими стояло завдання підготується до змагань з гирьового спорту, також ми запросили Володимира Рудніченко тренера з даної дисципліни для підготовки наших хлопців.

🎯Друге, ми подбали про мотивацію наших учасників і провели для них 8 тренінгів з яких 4 було правозахисту і 4 мотиваційні. У проведенні тренінгів нам допомагали Галина Юрченко, Володимир Яковенко, Продан Дмитро,Горват Каміла дякуємо за співпрацю.

🎯Третє, після наполегливої ​​праці і тренувань ми не дивлячись на труднощі в зв’язку з пандемією провели змагання і наші хлопці показали гідні результати.

🏋️Було важко , а іноді навіть неможливо, але ми змогли завдяки завзятості наших хлопців за це їм величезне Дякую!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *